نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
جراحی اتوپلاستی

نگاهی بر مزایا و کاربردهای مختلف جراحی اتوپلاستی

مزیت های جراحی اتوپلاستی یکی از روش هایی است که دکتر متخصص زیبایی از آن جهت زیبایی و بر طرف ساختن عیوب گوش استفاده می کند. این روش بهترین گزینه برای افرادی است که دارای گوش هایی نامتقارن و بزرگ هستند. همچنین متخصص با این روش بسیاری از ناهنجاری های مادر زادی را بر طرف می سازد.

مزیت های جراحی اتوپلاستی
مزیت های جراحی اتوپلاستی

نگاهی بر مزیت های جراحی اتوپلاستی

بهتر است بدانید مزیت های جراحی اتوپلاستی مزایای زیادی را برای افراد به دنبال دارد. این روش یک روش ایمن و بدون خطر محسوب می شود. همچنین با استفاده از عمل زیبایی گوش می توانید اعتماد به نفس خود را تقویت نمایید. با این روش می توان به راحتی ایرادات ظاهری و مادر زادی گوش را برطرف ساخت. ایجاد زیبایی طبیعی در گوش ها از دیگر مزایای انجام این روش جراحی است. همچنین برش ها و زخم های ناشی از جراحی به هیچ وجه دیده نمی شوند.

چه مواقعی می توان از این روش جراحی استفاده کرد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را درگیر سازد این است که چه زمانی می توانند از جراحی اتوپلاستی استفاده کنند. اگر گوش های فرد بیش از اندازه برجسته باشد می تواند از این روش جراحی برای بهبود آنها استفاده نماید. جراحی زیبایی گوش بهترین گزینه برای کسانی است که  دارای گوش های نا متقارن هستند.  همچنین افرادی که در اثر حادثه گوش های آنها دچار نقص شده باشند می توان از این روش استفاده کنند. همچنین این روش جراحی بهترین گزینه برای کسانی است که به شکل مادرزادی از تشکیل لاله گوش بی بهره هستند.

جراحی اتوپلاستی در چه مواردی انجام می شود؟

امروزه افراد به دلایل متعددی جراحی اتوپلاستی را انجام می دهند. یکی از این دلایل برجسته بودن بیش از حد گوش ها است. همچنین در صورتی که گوش ها نسبت به سر فاصله زیادی داشته باشند می توانید از این روش جراحی استفاده نمایید. بزرگ بودن گوش ها و عدم تناسب بین گوش ها و سر از دیگر دلایلی است که افراد اقدام به عمل جراحی زیبایی گوش می کنند. افراد دارای نقص ها و ناهنجاری های مادرزادی نیز از این روش جراحی می توانند استفاده کنند.

آیا با این عمل جراحی می توان گوش ها را کوچک تر کرد؟

یکی از دلایلی که باعث می شود صورت افراد نامتناسب به نظر برسد گوش‌های خیلی بزرگ است. جراحی اتوپلاستی بهترین راه جهت تغییر شکل و کاهش اندازه گوش می باشد. متخصص با این روش جراحی گوش ها  را به صورت متقارن و متناسب با صورت در می آورد. اگر از داشتن گوش های بزرگ و نامتقارن رنج می برید این روش بهترین گزینه پیشنهادی به شما است.

نگاهی بر رایج ترین جراحی های زیبایی گوش

امروزه دکتر متخصص از روش های رایجی جهت جراحی اتوپلاستی استفاده می کند. در ادامه نگاهی مختصر بر این روش ها خواهیم داشت.

جراحی گوش های برجسته : یکی از رایج ترین عمل های جراحی گوش، جراحی گوش های برجسته یا خیلی بزرگ است. این روش  با نام عمل سنجاق کردن گوش نیز در بین افراد شناخته شده است. در این روش متخصص در پشت گوش برشی را ایجاد کرده و گوش را به سمت عقب قرار می دهد. اگر گوش به بزرگ شدن نیاز داشته باشد جراح از استخوان یا غضروف قسمت های دیگر به عنوان بافت پرکننده استفاده می کند.

جراحی تصحیح شکاف لاله گوش: از دیگر جراحی های رایج زیبایی گوش می توان به اصلاح شکاف لاله گوش اشاره داشت. در این روش متخصص لبه پاره شده لاله گوش را بر می دارد و آن را دوباره به لبه ها متصل می کند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود. جراحی تصحیح شکاف لاله گوش بسیار ساده و سریع توسط متخصص انجام می گردد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *