نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل

قیمت تزریق بوتاکس

پزشکی و سلامت

۲۱ بهمن ۱۴۰۱ 631 بازدید
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل

قیمت تزریق بوتاکس

آشنایی با مزایا و عوامل تعیین کننده قیمت تزریق بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس بستگی به مقدار تزریق دارد , میانگین قیمت در سال 1401 حدودا 500.000 تومان میباشد. تزریق بوتاکس یکی از محبوب ‌ترین روش ها جهت از بین بردن چین و چروک ‌ها در ناحیه صورت به شمار می آید. با انتخاب این روش غیر تهاجمی و ایمن با اعتماد به نفس بالایی می توانید در جامعه حضور پیدا کنید. این روش یکی از متدهای جدید به منظور جوان سازی و شادابی پوست به شمار می آید.  امروزه استفاده از این روش به دلیل مزایای بسیار با استقبال بی نظیری از سوی خانم ها و آقایان مواجه شده است.

تزریق بوتاکس از کارهای بهترین دکتری زیبایی میباشد.

آشنایی هر چه بیشتر با تزریق بوتاکس

بهتر است بدانید یک نوع داروی تزریقی که از سم بوتولینوم نوع آ تولید شده است، بوتاکس نام دارد. در واقع بوتولینوم یک نوع باکتری سمی می باشد که بر روی کنسروهای غذایی در شرایطی خاص رشد می کند. با تزریق این ماده عضلات صورت امکان حرکت نداشته و به نوعی فلج می شوند. در صورتی که عضلات صورت حرکت نکنند خطوط لبخند اطراف دهان و خط اخم بین دو ابرو به وجود نمی آیند. تزریق بوتاکس هیچ خطری را برای زیباجویان به دنبال ندارد، چرا که روشی کاملا ایمن و بی خطر است. در واقع تزریق این ماده مورد تایید بسیاری از سازمان های بهداشتی جهانی است. بد نیست بدانید سمی که به صورت تزریق می گردد اثرات سمی اصلی را نداشته و به صورت ضعیف شده می باشد. اثرات بوتاکس اغلب ۳ تا ۱۰ روز بعد از تزریق به خوبی بر روی صورت زیباجو نمایان می گردد.

نگاهی بر مزایای این روش  زیبایی و جوانسازی

بهتر است بدانید تزریق بوتاکس مزیت های بسیاری را برای زیباجویان عزیز به دنبال دارد. با استفاده از این روش بی خطر می توانید حالتی بسیار طبیعی و زیبا را در صورت خود ایجاد نمایید. این روش از ماندگاری و دوام نسبتا خوبی برخوردار است. ماندگاری و دوام بوتاکس به عوامل و فاکتورهای متعددی همچون سن و جنسیت، مقدار بوتاکس تزریق شده، میزان انعطاف پذیری پوست صورت، محل تحت درمان و عمق چین و چروک های صورت بستگی دارد. در حالت کلی تا ماه ها می توان شاهد اثرات بی نظیر آن در صورت و چهره خود بود. تزریق این ماده کاملا بدون درد می باشد و به صورت سرپایی انجام می شود. همچنین نیازی به دوران بهبودی یا ترمیم پس از تزریق وجود ندارد.

با استفاده از بوتاکس می توان ابروهای خود را به بهترین شکل لیفت کرد. همچنین این روش بهترین گزینه جهت بهبود شل شدگی پوست گردن نیز محسوب می شود. بهبود خط اخم و بهبود خطوط پیشانی از دیگر مزیت های این روش به شمار می آید. با تزریق بوتاکس دیگر شاهد هیچ گونه چین و چروکی در اطراف چشم خود نخواهید بود. با تزریق این ماده می توان سن پیری خود را به تعویق انداخت. همچنین از دیگر کاربردهای بوتاکس می توان به لیفت نوک بینی و درمان استرابیسم اشاره کرد.   تزریق این ماده بهترین گزینه جهت درمان فرورفتگی چانه است. این فرورفتگی اغلب به دلیل کاهش چربی زیرپوستی به وجود می آید.

نگاهی بر عوامل تعیین کننده قیمت بوتاکس

بهتر است بدانید عوامل و فاکتورهای متعددی بر روی قیمت نهایی تزریق بوتاکس تاثیر گذار هستند. تعداد واحدهای مورد نیاز یکی از این عوامل مهم و تعیین کننده است. به هر اندازه که متخصص واحدهای بیشتری را تزریق کند لازم است هزینه بیشتری را پرداخت کنید. نوع برند بوتاکس از دیگر فاکتورهای تعیین کننده قیمت این روش می باشد. امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید این محصول می نمایند، از اینرو از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. از برندهای رایج این محصول می توان به بوتاکس مصپورت و دیسپورت اشاره کرد. تعداد دفعات تزریق نیز از دیگر عوامل مهم و تاتیر گذار به شمار می آید.

هزینه تزریق بوتاکس

ناحیه تحت درمان از دیگر مواردی است که بر روی هزینه تزریق بوتاکس اثر می گذارد. امروزه پزشکان و متخصصان از بوتاکس برای درمان تعریق بیش از حد، کاهش حجم عضلات ساق پا، رفع خطوط ظریف و چین و چروک و … استفاده می کنند. تجربه و تخصص پزشک و محل جغرافیایی کلینیک از دیگر فاکتورهای تعیین کننده قیمت تزریق بوتاکس می باشند. در صورتی که پزشک از مواد بی حسی قبل از تزریق استفاده نماید هزینه آن نیز بر روی هزینه تمام شده بوتاکس تاثیر می گذارد. نوع ماده بی حسی نیز بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *