نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
مزایای جراحی زیبایی بینی

آشنایی با مزایای جراحی زیبایی بینی

مزایای جراحی زیبایی بینی رایج ترین عمل های دکتر زیبایی برای بهبود ظاهر افراد است. می توان گفت این عمل زیبایی جزء عمل های پرطرفدار به حساب می آید. پزشک برای دست یابی به ظاهری مطلوب تر مجبور به تغییر غضروف و استخوان بینی می شود. بنابراین افرادی که از اندازه و ظاهر بینی خود ناراضی هستند می توانند برای داشتن ظاهری زیباتر جراحی بینی را انتخاب کنند. برای انجام این عمل زیبایی باید به بهترین دکتر مراجعه کنید. پزشک با بهره گیری از تخصص و دانش خود سبب بهبود و تعادل ویژگی های صورت می شود. این امر در افزایش اعتماد به نفس بیمار بسیار موثر است.

 

مزایای جراحی زیبایی بینی
مزایای جراحی زیبایی بینی

افراد کاندیدای جراحی زیبایی بینی

اغلب افرادی که با ظاهر بینی خود مشکل دارند تحت جراحی زیبایی بینی قرار می گیرند. در واقع این افراد قصد دارند با توجه به ابعاد صورت فرم بینی خود را اصلاح کنند. می توان گفت درصد کمتری از افراد که بینی آن ها ناراحتی ساختاری داشته و یا آسیب دیده اند کاندیدای جراحی بینی هستند. معمولا داوطلبان رینوپلاستی یا جراحی بینی در سلامت عمومی قرار دارند، از اینرو افراد با آگاهی کامل به خطرات مربوط به جراحی بینی این کار را انجام می دهند.

چه سنی برای عمل جراحی بینی مناسب است؟

امروزه اغلب نوجوانان به زیبایی ظاهری خود بسیار اهمیت می دهند، از اینرو این رنج سنی از افراد تمایل بیشتری به انجام جراحی زیبایی دارند. معمولا سن 20 الی 30 سالگی بهترین سن برای انجام عمل بینی است. البته پزشک با بررسی شرایط بیمار تمامی موارد احتمالی را برای بیمار توضیح می دهد. در نهایت بیمار با توجه به صحبت های پزشک تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی می گیرد.

معرفی اهداف انجام این نوع عمل زیبایی

جراحی زیبایی بینی با اهداف مختلفی از قبیل تغییر شکل و یا تغییر اندازه بینی انجام می گیرد. معمولا بیماران می خواهند که با انجام این روش درمانی استخوان بینی خود را باریک کنند. همچنین سوراخ های بینی را تنگ و یا گشاد کنند. در برخی موارد بینی فرد کج است، که هدف آن صاف کردن بینی می باشد. برخی افراد برای تغییر نوک بینی و یا تغییر زاویه بین بینی و لب بالا این عمل را انجام می دهند. ممکن است افراد بخواهند به صورت غیر قابل تشخیص ظاهر بینی خود را تغییر دهند. در واقع هدف کلی جراحی بینی حفظ ظاهر طبیعی فرد مطابق با سایر اجزای صورت است.

روش های مختلف جراحی زیبایی بینی

معمولا پزشکان برای انجام عمل بینی از دو روش بسته و یا باز استفاده می کنند. هر کدام از این نوع روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. در روش بسته تمامی برش ها داخل بینی انجام می شود و زخم های بینی داخلی هستند. به همین دلیل این روش جزء روش های پرطرفدار جراحی زیبایی بینی به حساب می آید. توجه داشته باشید در روش بسته پزشک می تواند به نقاط زیادی از بینی دسترسی پیدا کند.

پزشک معالج در روش باز پوست را از نوک بینی بلند می کند، بنابراین  به غضروف و استخوان های بینی دسترسی بیشتری دارد. اما در نهایت جای برش زخم کوچک بر روی بینی قابل مشاهده است. در این روش پزشک می تواند غضروف را با ظرافت و دقت بیشتری شکل دهد.

مزایای روش بسته

مزایای جراحی بینی بسته با مزایای فراوانی همراه است. یکی از مزایای روش جراحی بسته کوتاه بودن مدت زمان جراحی می باشد. همچنین در این روش درمانی هیچگونه برشی بر روی بینی انجام نمی شود. تورم بینی در این روش زودتر برطرف می شود. در این روش جراحی زیبایی بینی جای زخم و اسکاری بر روی بینی باقی نمی ماند.

چه عواملی بر هزینه جراحی زیبایی بینی موثر هستند؟

با توجه به اینکه عمل بینی بر روی مهم ترین عضو صورت انجام می گیرد باید در انتخاب پزشک نهایت دقت و حوصله را به خرج دهید، زیرا بینی تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره دارد. از طرفی بینی به دلیل دارا بودن استخوان، غضروف، غدد چربی و پوست یک عضو پیچیده محسوب می شود، از اینرو انجام جراحی زیبایی بینی حساسیت بسیار بالایی دارد.

شما باید برای انجام این عمل زیبایی به بهترین پزشک مراجعه کنید. در غیراینصورت ناهنجاری ها و مشکلات تنفسی برای شما به وجود خواهد آمد. توجه داشته باشید که خطرات پیش آمده بر اثر عمل بینی توسط فرد کم تجربه بسیار بیشتر از ارزش هزینه دریافتی پایین است. از عوامل موثر بر هزینه جراحی بینی می توان به میزان تخصص پزشک، نوع بینی، نوع روش جراحی، مدت زمان جراحی، محل انجام جراحی و هزینه بی هوشی اشاره کرد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *