نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل

قیمت تعمیر پنل انواع تلویزیون در سال 1401

قیمت تعمیر پنل انواع تلویزیون

قیمت تعمیر پنل انواع تلویزیون به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. تعمیر یا تعویض پنل تلویزیون، یکی از  مهمترین مشکلاتی است که اکثر کاربران با آن مواجه می شوند. دلایل مختلفی منجر به خرابی یا ایجاد اختلال در پنل تلویزیون می شوند. تعمیر پنل تلویزیون زمانی باید انجام شود که دستگاه مورد نظر شما تنها قادر به پخش تصویر باشد. معمولا این مشکل زمانی حادتر خواهد شد که صدای تلویزیون به طور کلی قطع شود.

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون

امروزه، دنیای تکنولوژی به حدی پیشرفته کرده است که شاهد ورود مدل های مختلف تلویزیون های هوشمند در بازار هستیم. تلویزیون ها به دلیل وجود یک سری فناوری های خاص در ساخت آنها در مدل های مختلفی در بازار موجود هستند. اگر دستگاه شما به دلایل مختلفی از کار افتاد یا با مشکلات عدیده ای مواجه شد می توانید از خدمات حضوری مراکز تعمیرات تخصصی تلویزیون در منزل خود استفاده کنید.

قیمت تعمیر پنل انواع تلویزیون با توجه به یک سری فاکتورهای مشخص تعیین می شود. عوامل زیادی می توانند باعث خرابی پنل تلویزیون شوند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 • به هنگام روشن و خاموش شدن تلویزیون، یک هاله سیاه در تلویزیون ایجاد خواهد شد.
 • تصویر تلویزیون از بالا، سیاه و تاریک می شود.
 • در تلویزیون، تصاویر به صورت دوتایی دیده می شوند.
 • فرایند روشن یا خاموش شدن تلویزیون، طولانی مدت می باشد.
 • تصویر تلویزیون به طور ناگهانی قطع یا متوقف می شود.
 • بر روی پنل تلویزیون، آب یا هرگونه مایعاتی ریخته شده باشد.

در مواردی امکان دارد آسیب دیدگی به حدی باشد که باید به جای تعمیر پنل تلویزیون جهت تعویض آن اقدام نمود. اگر پنل تلویزیون از شرایط زیر برخوردار باشد باید جهت تعویض زودهنگام قطعه اقدام کنید.

 • پنل شکسته شده باشد.
 • فلت تلویزیون به دلیل نفوذ مایعات به داخل دستگاه از کار افتاده باشد.
 • پیکسل تلویزیون سوخته باشد.
 • به پنل تلویزیون ضربه سنگینی وارد شده باشد.
 • بر روی صفحه تلویزیون، خط های عمودی ایجاد شده باشد.
 • پنل دچار خراشیدگی باشد.

نکات مهمی که باید در رابطه با تعویض و تعمیر پنل تلویزیون بدانید

آشنایی با قیمت تعمیر پنل تلویزیون

همانطور که در جملات بالا اشاره نمودیم، قیمت تعمیر پنل انواع تلویزیون به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. در ادامه می خواهیم به لیست قیمت تعمیر و تعویض پنل مدل های مختلف تلویزیون در سال جاری اشاره نماییم. البته جا دارد بگوییم که قیمت های ذکر شده در لیست پایین، تقریبی بوده و ثابت نمی باشند.

خدمات ارائه شده توسط مراکز تخصصی تعمیرات تلویزیون قیمت به تومان
تعمیر پنل تلویزیون LG حداقل قیمت 2800000

حداکثر قیمت 5250000

تعویض پنل تلویزیون LG حداقل قیمت 4900000

حداکثر قیمت 7700000

تعمیر پنل تلویزیون SAMSUNG حداقل قیمت 1500000

حداکثر قیمت 5000000

تعویض پنل تلویزیون SAMSUNG حداقل قیمت 4200000

حداکثر قیمت 6300000

تعمیر پنل تلویزیون SNOWA حداقل قیمت 1500000

حداکثر قیمت 4500000

تعویض پنل تلویزیون SNOWA حداقل قیمت 2500000

حداکثر قیمت 5000000

نکته مهم در رابطه با تعویض و تعمیر پنل تلویزیون

تعمیر پنل تلویزیون تنها در شرایطی امکان پذیر است که خرابی دستگاه به میزان زیاد نباشد. تنها در چنین شرایطی است که می توان پنل آسیب دیده تلویزیون را تعمیر کرد. در برخی شرایط، امکان دارد میزان آسیب دیدگی پنل به حدی باشد که نتوان جهت تعمیر آن اقدام کرد. در این شرایط، تعویض قطعه دستگاه ضرورت زیادی پیدا می کند. ما در این مقاله، شرایط تعویض پنل تلویزیون را به طور کامل مورد بحث قرار دادیم. در مواردی امکان دارد هزینه تعمیر پنل معیوب با هزینه خرید پنل جدید برابر باشد. در این صورت، کاربر می تواند به جای صرف هزینه برای پنل معیوب جهت خرید پنل جدید اقدام نماید.

اگر پنل دچار خراش، ضرب دیدگی و آسیب دیدگی باشد بهترین کار این است که جهت تعویض قطعه اقدام نمایید. زیرا امکان تعمیر در چنین شرایطی وجود ندارد. تعمیرات مربوط به پنل یکی از مهمترین خدماتی است که از سوی مراکز تعمیرات تخصصی تلویزیون به کاربران ارائه می شود. از آنجا که اکثر قطعات دستگاه در دسترس نمی باشند، تعمیرکار راهی جز تعویض قطعه مورد نظر ندارد. هزینه تعمیر پنل تلویزیون به فاکتورهایی چون: نوع آسیب دیدگی و حتی مدل دستگاه بستگی دارد. اگر نظر تعمیرکار بر تعویض قطعه به جای تعمیر آن بود، نیاز است که حتما این کار انجام شود. در این مطلب سعی نمودیم تا شما عزیزان را با دلایل مختلف خرابی پنل تلویزیون آشنا نماییم. امیدواریم که با مطالعه این محتوا توانسته باشیم اطلاعات کاربردی مهمی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *