نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
زاویه سازی فک

نگاهی بر مزایا و روش های مختلف زاویه سازی فک

مزایای زاویه سازی فک و صورت یکی از روش های جدید و رایج جهت بهبود ظاهر صورت است. افراد با استفاده از این روش به راحتی می توانند به صورت زیبا و خوش فرم دست پیدا کنند. امروزه متخصصان برای زیباتر جلوه دادن چهره افراد از روش های مختلفی همچون تزریق فیلر و چربی جهت اجرای این کار استفاده می کنند.نیاز مردم , بهترین سایت برای ثبت آگهی دکتر زیبایی برای جذب مشتری .

 

آشنایی هر چه بیشتر با زاویه سازی فک

بهتر است بدانید منظور از زاویه سازی فک اقداماتی است که منجر به زیباسازی فک و یا بهبود ناهنجاری های موجود در فک می گردد. این ناهنجاری ها به دلایل متعددی همچون کوتاه بودن اندازه هندسی فک، گردی صورت، کمبود اسکلت و … به وجود می آیند. متخصص زیبایی از روش های مختلفی همچون تزریق ژل و چربی جهت بهبود انحنای سطحی یا کانتور صورت استفاده می کند. استفاده از این روش ها علاوه بر جوان کنندگی صورت تاثیر شگفت ‌انگیزی بر روی زیبایی صورت دارد.

نگاهی بر مزایای زاویه سازی فک با تزریق چربی و فیلر

بهتر است بدانید مزایای زاویه سازی فک با تزریق ژل و چربی مزایای بسیار زیادی را به دنبال دارد. این روش یک روش غیرتهاجمی و کم‌ دردسر به شمار می آید. همچنین یکی از از زیباترین روش های زاویه دهی به صورت زاویه سازی با تزریق چربی به چانه و فک است.  متخصص در این روش می تواند مقدار و محل تزریق ‌ها را به گونه ای طراحی کنند که اهداف زیبا جو دقیقا برآورده شوند. همچنین این روش دارای نتایج برگشت پذیری هستند. اگر از نتیجه درمان راضی نباشید با تزریق یک آنزیم می توان نتایج را به طور کامل به حالت اول برگرداند. برخلاف روش‌ های جراحی  تزریق ژل و تزریق چربی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر و مناسب تر هستند. استفاده از این روش به صورت کاملا طبیعی باعث زیبایی صورت می شود. همچنین این روش از سازگاری بالایی با بدن برخوردار است.

برای کدام نوع صورت می توان از این روش استفاده کرد؟

امروزه این روش گزینه ای مناسب برای صورت های لاغر، صورت های چاق و صورت هایی با شکل هندسی گرد محسوب می شود. همچنین افرادی که دارای چانه ای کوچک هستند می توانند از این روش برای زیبایی صورت و چهره خود استفاده کنند. کسانی که دارای پیشانی بلند و موهای پر پشت هستند با زاویه سازی می توانند گامی مهم در بهبودی وضعیت زیبایی صورت خود بردارند.

زاویه سازی صورت و فک چه مزایایی دارد؟

همانطور که ذکر شده یکی از روش های رایج و متداول جهت زیبایی ظاهر و صورت زاویه سازی فک و صورت است. امروزه افراد بسیاری از این روش برای زیبایی صورت خود استفاده می کنند، زیرا مزایای بسیاری را به دنبال دارد. در ادامه نگاهی بر مزیت های این روش خواهیم داشت. یکی از مزیت های مهم این روش متقارن و موزون تر شدن حالت صورت است. همچنین استفاده از این روش باعث می شود اجزای مختلف صورت جذاب تر و برجسته تر به نظر برسند.

با زاویه سازی به راحتی می توان عارضه هایی همچون کوتاهی فک را کانتور کرد. همچنین با این روش به راحتی و به بهترین شکل می توان گردی صورت را از بین برد. برطرف شدن لاغری بیش از حد صورت از دیگر مزیت های مهم و بارز این روشبه شمار می آید. همچنین با استفاده از زاویه سازی به راحتی می توان ظاهر صورت را از نمای نیم رخ بهبود بخشید. بهترین گزینه جهت تناسب فک با سایر اجزای صورت زاویه سازی محسوب می شود.

آشنایی با نحوه انجام این روش با استفاده از تزریق ژل

تزریق ژل از دیگر روش هایی است که برای زاویه سازی فک و صورت استفاده می شود. ژل ها فیلر های مصنوعی هستند که در آزمایشگاه ها ساخته می شوند. بهتر است بدانید فیلرها حاوی عناصر مختلفی به خصوص کلاژن هستند. کلاژن باعث آبرسانی به پوست می شود. برای زاویه سازی متخصصان زیبایی اغلب از اسید هیالورونیک استفاده می کنند. این ژل حداکثر تا ۱۹ ماه زیر پوست باقی مانده و سپس جذب می شود.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *