نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
برجسته کردن گونه

آشنایی با روش های مختلف برجسته کردن گونه

روش های برجسته کردن گونه امروزه یکی از روش هایی است که مورد استقبال بسیاری از زیباجویان قرار گرفته است. این روش یکی از معیارهای زیبایی جهره و معیارهای جوانی محسوب می شود. با استفاده از برجسته سازی می توان زیبایی چهره خود را دو چندان نمود. با نیاز مردم میتوانید بهترین دکتر زیبایی را در این مورد انتخاب کنید.

برجسته کردن گونه با تزریق چربی

یکی از روش های رایج و پر طرفدار جهت برجسته کردن گونه تزریق چربی است. در این روش برای برجسته سازی گونه از چربی بدن خود فرد استفاده می شود. بنابراین امکان پس زدن یا ایجاد آلرژی به ماده تزریق شده وجود ندارد. متخصص در این روش ها چربی های استخراج شده از بدن فرد را پس از آماده سازی به گونه او منتقل می نماید. سلول های چربی در این حالت باعث جوانسازی پوست و افزایش حجم و فرم دهی صورت می شوند.

نحوه تزریق ژل به گونه

تزریق ژل از دیگر روش های پر طرفدار و ساده جهت برجسته کردن گونه است. با گذشت زمان و افزایش سن صورت افراد به مراتب پیرتر به نظر می رسد و زیبایی و جذابیت آن از بین می رود. از طرفی بسیاری از افراد به دلیل داشتن صورت لاغر و کشیده اقدام به گونه سازی می کنند. تزریق ژل به نوعی باعث افزایش حجم در گونه می شود. همچنین این امر خود نیز منجر به  کاهش و رفع چین و چروک های خطوط خنده و ایجاد ظاهری جوان تر برای گونه ها می گردد. ژل هیالورونیک اسید محبوب ترین ژل مورد استفاده در این روش است. بهتر است بدانید هیالورونیک اسید رطوبت پوست را حفظ کرده و شکل و حجم لب و گونه به خوبی تغییر می دهد. با افزایش سن مقدار هیالورونیک اسید موجود در پوست بدن به طور طبیعی کاهش می یابد.

برجسته کردن گونه با استفاده از پروتز

از دیگر روش های برجسته کردن گونه استفاده از روش های جراحی است. در واقع یکی از بهترین روش ها جهت برجسته سازی گونه استفاده از پروتزمی باشد. استفاده از پروتزهای سیلیکونی نتایج ماندگاری برای افراد به دنبال دارد. این پروتزها در حجم های متفاوت موجود هستند. برای انجام این روش نیاز به یک متخصص مجرب و کاربلد است. این پروتزها به صورت دائمی در گونه افراد جایگذاری می شوند. عوارض برجسته کردن گونه با این روش بسیار محدود است.

در برخی موارد ممکن است عوارضی همچون عفونت برای بیمار به وجود بیاید که با مصرف دارو برطرف می شود. این روش توسط متخصص زیبایی تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی قابل انجام می باشد. متخصص زیبایی در این روش برشی را یا از داخل دهان و یا زیر پلک پایین در صورت زیباجو ایجاد می کند. پروتز بعد از بلند کردن پوست توسط متخصص گذاشته می شود. دکتر زیبایی پروتز را به استخوان یا بافت‌های زیر پوستی متصل می کند.

عوامل موثر بر هزینه برجسته کردن گونه

بهتر است بدانید هزینه برجسته کردن گونه  را نمی توان به صورت دقیق و قطعی مشخص نمود، زیرا به فاکتورها و عوامل متعددی بستگی دارد. نوع روش انتخابی یکی از این عوامل مهم و تاثیر گذار است. همانطور که ذکر شده امروزه دکتر زیبایی از دو روش تزریق ژل و تزریق چربی جهت برجسته سازی گونه استفاده می کند. هزینه تزریق چربی به عوامل مختلفی همچون هزینه مواد بی حسی، نوع تکنیک، تجربه و مهارت پزشک و … بستگی دارد. همچنین در تزریق ژل در گونه عواملی همچون مواد تشکیل دهنده، برند فیلر یا ژل، صلاحدید پزشک و … تاثیرگذار هستند. جهت اطلاع از هزینه ها می توانید با کارشناسان مرکز و کلینیک مورد نظر تماس بگیرید.

چه افرادی برای گونه سازی مناسند؟

بهتر است بدانید برجسته کردن گونه یکی از روش هایی است که افراد از آن برای زیبا سازی چهره و رفع عیوب صورت خود استفاده می کنند. افرادی که به صورت مادرزادی دارای گونه کوچک هستند می توانند این روش را انتخاب نمایند. همچنین از دیگر کاندیداهای مناسب افرادی هستند که با افزایش سن دچار افتادگی پوست، تحلیل استخوان و چربی‌ می شوند. در واقع این افراد مسن تر و خسته تر به نظر می رسند، زیرا قسمت میانی صورت آنها دارای یک حالت گود رفتگی است. اگر می خواهید صورتی زیباتر و جوان تر داشته باشید این روش را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *