نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل

آشنایی با مزایا و انواع مختلف مکمل بنزین پژو

انواع مختلف مکمل بنزین پژو یکی از مواد افزودنی است که امروزه به منظور بهبود عملکرد خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. با اضافه نمودن این محصول به بنزین احتراق بهتری در موتور فراهم می شود. اگر می خواهید از موتور خودروی خود مراقبت نمایید استفاده از این ماده افزودنی را به شما پیشنهاد می کنیم.

انواع مختلف مکمل بنزین پژو
انواع مختلف مکمل بنزین پژو

آشنایی با انواع مختلف مکمل بنزین پژو

امروزه صاحبان پژوها از انواع مختلف مکمل بنزین پژو برای خودروی خود استفاده می کنند. نکته قابل توجه این است که بهترین مکمل بنزین پژو باید از چه کارایی و ویژگی هایی برخوردار باشد. یکی از بهترین مکمل ها برای این نوع خودروها اکتان بوستر است. به نوعی می توان گفت این ماده افزودنی افزایش دهنده یا تقویت‌ کننده اکتان می باشد. استفاده از این ماده مزایای بسیاری را به دنبال دارد. در واقع این ماده در کنار افزایش سطح اکتان سوخت باعث پاک‌ سازی رسوبات کربن از سیستم سوخت ‌رسانی می شود. برای افزایش عملکرد و کارایی این محصول باید قبل از بنزین زدن آنرا در درون باک بریزید. سطح بالاتر اکتان کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ ای را به دنبال دارد. از دیگر مکمل های بنزینی برای پژوها می توان به تثبیت ‌کننده سوخت اشاره کرد.

استفاده از مکمل بنزین پژو باعث حفظ کیفیت سوخت می شود. در واقع این محصول سرعت روند اکسیداسیون، جذب آب و تجزیه شیمیایی سوخت را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین پاک‌ کننده انژکتور سوخت از دیگر مکمل های رایج برای پژوها است. به جرات می توان گفت این ماده افزودنی در رده قوی‌ ترین مواد پاک‌ کننده قرار دارد، زیرا حاوی پلی اتر آمین می باشد. این ماده همه گرفتگی و تجمع کربن روی فیلتر سوخت را از بین می برد. افزاینده کیفیت سوخت نیز از دیگر مکمل هایی است که برای انواع مدل های پژو می توان استفاده کرد. این ماده افزودنی رسوبات مضر را از بین برده و باعث رقیق ‌شدن سوخت می شود. در یک کلام می توان گفت این ماده کیفیت سوخت را به طور قابل توجهی بالا می برد.

استفاده از مکمل بنزین پژو چه مزایایی دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید از مکمل بنزین پژو استفاده کنیم؟ این ماده افزودنی مزیت های بسیاری را به دنبال دارد. بهبود عملکرد موتور خودرو یکی از این مزیت های مهم است. همچنین استفاده از این ماده کیفیت سوخت را به بهترین شکل حفظ می کند. بهتر است بدانید زمانی که سوخت خودرو از قسمت مختلف سیستم عبور می کند تجزیه می شود. این عملیات باعث کاهش کیفیت سوخت می گردد. استفاده از این ماده افزودنی از افت کیفیت زودرس سوخت جلوگیری کرده و آنرا تثبیت می کند.

از دیگر مزایای استفاده از مکمل بنزین پژو کاهش انتشار کربن است. در واقع این ماده رسوبات کربن موجود در سوخت را از بین می برد، از اینرو باعث احتراق بهتر و انتشار کمتر کربن می شود. از دیگر تاثیرات مثبت این محصول کاهش خرابی زودرس قطعات فلزی خودرو است. استفاده از این ماده باعث افزایش شتاب خودرو نیز می شود. تمیز نگه داشتن سوپاپ ­‌های ورودی و انژکتورها نیز از دیگر مزایای استفاده از این ماده افزودنی است.

 

قبل از خرید این ماده باید به چه نکاتی توجه کرد؟!

قبل از خرید مکمل بنزین پژو لازم است به یکسری نکات توجه داشته باشید. دارا بودن تاییدیه  EPA یکی از این نکات مهم است. داشتن ماندگاری بالا از دیگر فاکتورهای مهمی است که اهمیت بسیار زیادی دارد. یک مکمل خوب باید دارای حداقل ۲ سال ماندگاری باشد. همچنین محصولی را که انتخاب می کنید باید از سازگاری با موتور برخوردار باشد. استفاده از مکمل های نامرغوب و بی کیفیت نه تنها هیچ مزیتی ندارد، بلکه ممکن است به موتور ماشین نیز صدمه وارد کند. داشتن قابلیت چند منظورگی نیز از دیگر ویژگی هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *