نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل

معرفی مزایای کاشت مو

پزشکی و سلامت

۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ 502 بازدید
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
کاشت مو

معرفی مزایای کاشت مو

مزایای کاشت مو یکی از روش های زیبایی پرطرفدار برای افرادی است که به هر دلیلی موهای خود را از دست داده اند. داشتن موهای زیبا و پرپشت تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و اعتماد به نفس افراد دارد. معمولا 60 درصد از آقایان و 50 درصد از خانم ها مشکل ریزش مو دارند. بد نیست بدانید که افزایش سن تاثیر زیادی بر ریزش مو دارد. به همین دلیل اغلب افراد مخصوصا آقایان به دنبال روش هایی برای کاشت مو هستند تا بتوانند زیبایی را به چهره خود برگردانند.نیاز مردم بهترین سایت ثبت آگهی میباشد که در این سایت دکتر پوست و مو آگهی خود را ثبت میکند تا بتواند مشتریان خود را پیدا کند.

چرا کاشت مو انجام دهیم؟

از مزایای کاشت مو یک راه حل دائمی برای رفع ریزش مو است. پزشک در این روش از طریق جراحی فولیکول ها را از ناحیه اهدایی یا بانک مو برداشته و به ناحیه گیرنده پیوند می دهد. معمولا از پشت و یا کناره های سر فولیکول برمی دارند، زیرا این قسمت نسبت به ریزش و یا تغییرات هورمونی مقاوم هستند. بهتر است افرادی که بانک موی مناسبی دارند این روش درمانی را انتخاب کنند، تا در اینصورت به نتیجه ایده آل خود دست یابند.

افرادی که از ریزش مو یا نازک شدن موهای خود رنج می برند می توانند با انجام این روش درمانی سبب بهبود زیبایی ظاهری و بالا رفتن سطح اعتماد به نفس خود شوند. می توان گفت این روش درمانی کمترین میزان تهاجم را دارد، که در نهایت نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده خواهید کرد. بد نیست بدانید که پس از انجام کاشت مو سه الی 4 هفته شاهد ریزش موهای کاشته شده خواهید بود. پس از گذشت 3 الی 4 ماه موها مجددا رشد می کنند. در نهایت پس از نه ماه تا یکسال شاهد نتیجه بسیار عالی کاشت خواهید بود.

چه افرادی نباید کاشت مو انجام دهند؟

انجام این روش درمانی برای برخی افراد مناسب نیست. برای مثال خانم هایی که در بخش وسیعی از سر خود دچار ریزش مو می شوند و یا افرادی که تراکم موی کافی در ناحیه اهدایی ندارند نباید کاشت مو انجام دهند. همچنین افرادی که به دلیل عمل جراحی و یا آسیب هایی به سر دچار اسکارهای کلوئیدی شده اند گزینه مناسبی برای انجام این روش درمانی نیستند. درصورتیکه به دلیل مصرف دارو شیمیایی دچار ریزش مو شده اید نباید این روش درمانی را انتخاب کنید. پزشک برای این افراد دارو و یا پماد و کرم تجویز می کند. شما باید قبل از انتخاب روش درمانی با پزشک خود مشورت کنید.

بهترین روش های انجام کاشت

پزشکان از روش های مختلفی برای انجام کاشت مو استفاده می کنند. پزشک با بررسی و انجام معاینات لازم در جلسات مشاوره بهترین روش را به شما پیشنهاد می کند. در اینصورت به نتایج ایده آل تری دست پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید که تمامی روش های کاشت با کمترین میزان تهاجم انجام می شوند. بنابراین احتمال بروز عوارض در روش ههای مختلف کاشت بسیار کم است.

در واقع ماهیت کلی روش های مختلف کاشت مشابه یکدیگر می باشد. اما تفاوت اصلی روش های مختلف کاشت در روش و تکنیک برداشت گرافت ها است. می توان گفت در میان روش های مختلف تکنیک FUT رایج ترین روش کاشت مو به حساب می آید. پزشکان سالهاست با انجام این تکنیک به نتیجه ایده آل دست یافته اند. از جدیدترین روش های کاشت که در ایران هم استفاده می شود می توان به تکنیک SUPER FUE PLUS اشاره کرد. توجه داشته باشید که هر کدام از روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. بنابراین با مشورت با پزشک و طبق شرایطی که دارید باید بهترین روش را انتخاب کنید.

دلایل ریزش مو

یکی از مشکلات رایج در بین افراد حتی افراد با سنین کم ریزش مو است. البته ریزش روزانه هفتاد تا صد تار مو طبیعی می باشد. اما اگر ریزش مو شدید و بی بازگشت باشد دردسرهایی برای فرد به وجود می آورد. از طرفی ریزش موی شدید تاثیر بسیار زیادی بر کاهش زیبایی چهره فرد و کاهش اعتماد به نفس او دارد. دلایل ریزش مو به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. در برخی موارد کمبود ویتامین سبب ریزش مو می شود. اما ژنتیک هم در ریزش مو تاثیر قابل توجهی دارد.

به طور کلی عوامل مختلفی از قبیل استرس، بیماری ها، رژیم غذایی، مصرف برخی داروها و تغییرات هورمونی بر ریزش مو تاثیر می گذارند. در اینصورت افراد برای حل مشکل به سراغ درمان های پزشکی از قبیل مصرف دارو و یا گیاهان دارویی می روند. اما به دلیل نداشتن تاثیر دائمی زود خسته می شوند. راه حل دائمی ریزش مو کاشت مو است. با انجام این روش درمانی شاهد نتایج طبیعی و موفق آمیزتری خواهید بود.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *