نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
لاغری موضعی با دستگاه

روش های مختلف لاغری موضعی با دستگاه

روش های لاغری موضعی با دستگاه یکی از جدیدترین و به روزترین متدها جهت رسیدن به اندام زیبا و متعادل است. استفاده از این روش علاوه بر بهبود ظاهر کلی بدن عوارض و مشکلات بسیار کمتری را به دنبال دارد. با یک انتخاب درست و اصولی می توانید از شر چربی های اضافی در قسمت های مختلف بدن خود خلاص شوید. نیاز مردم مطمین ترین سایت برای ثبت آگهی دکتر زیبایی .

آشنایی با روش های مختلف لاغری موضعی با دستگاه

امروزه متخصص از روش های مختلفی جهت لاغری موضعی استفاده می کند. در ادامه نگاهی بر این روش ها خواهیم داشت.

روش های لاغری موضعی با دستگاه رادیوفرکوئنسی (RF): بهتر است بدانید این روش یکی از متدهای جدید جهت لاغری موضعی به شمار می آید. استفاده از این دستگاه تاثیر بسیار زیادی در درمان کاهش چربی دارد. دستگاه رادیوفرکوئنسی به مدت 60 دقیقه امواج  RFرا به منظور هدف قرار دادن سلول‌ های چربی از خود ساتع می نماید.

کرایولیپولیز: از دیگر روش های غیر تهاجمی جهت لاغری موضعی روش کرایولیپولیز است. در این روش لاغری موضعی با استفاده از دستگاه مکنده انجام می شود. این دستگاه با مکش پوست سطح آن را سرد می کند. با این کار چربی‌ های موضعی ناخواسته به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند. این روش به صورت طبیعی باعث از بین رفتن چربی‌ های موضعی می شود.

کویتیشن: از دیگر روش های درمانی جهت لاغری موضعی می توان به روش کویتیشن اشاره داشت. در این روش لاغری موضعی با دستگاه امواج اولتراسوند به طرف بافت چربی فرستاده می شود. این امواج کاملاً غیر تهاجمی بوده و به گونه ای تنظیم شده اند که سلولیت و چربی‌ های موضعی را از بین ببرند. ساختار بافت‌ های محیطی در این روش هیچ تغییری نمی‌ کند.

کاهش چربی با لیزر چگونه است؟

از دیگر روش های لاغری موضعی با دستگاه کاهش چربی با لیزر است. امروزه متخصص با استفاده از تکنولوژی‌ های مختلف بر پایه لیزر قادر است سلول‌های چربی را به بهترین شکل از بین ببرد. لیزرها دارای چهار پک اپلیکاتور بوده  که بر روی پوست گذاشته می شوند. این پک ها دماهای بالا یا پایینی را تولید می‌ کنند. از طریق هر کدام از اپلیکاتورها نور لیزر می ‌تابد و سلول‌ های چربی زیر پوست را از بین می برد. مدت زمان درمان لاغری در این روش حدود نصف زمان درمان‌ های انجماد پایه است.

لاغری موضعی با دستگاه بادی جت چگونه است؟

بادی جت از دیگر روش های بسیار محبوب و ایمن لاغری موضعی با دستگاه به شمار می آید. در این روش متخصص جهت لاغری موضعی و فرم ‌دهی به بدن از نیروی ملایم جریان آب استفاده می شود. بافت چربی با ملایمت توسط جریان خطی و چرخشی آب از دیگر بافت‌ ها جدا شده و از بدن بیرون کشیده می شود. این روش نتایج بسیار خوب و رضایت ‌بخشی دارد. این روش یک روش ایمن، مؤثر و آسان می باشد. همچنین مدت زمان بهبودی بیمار بعد از انجام این روش بسیار کوتاه است.

در واقع یکی از مزیت های مهم این روش کاهش مدت زمان عمل و دوره‌ نقاهت کوتاه ‌تر می باشد. بیرون کشیدن بافت ‌ها چربی کاملاً زنده از دیگر مزیت های مهم این روش لاغری موضعی با دستگاه به شمار می آید. در این روش می توان میزان هماتوم، خونریزی و تورم را کنترل کرد، چرا که نیروی جریان آب قابل تنظیم می باشد.

برای چه قسمت هایی از بدن می توان از دستگاه لاغری موضعی استفاده کرد؟

یکی  از سوالاتی که ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود ساخته این است که روش های لاغری موضعی با دستگاه برای چه قسمت هایی از بدن مناسب می باشد؟ بهتر است بدانید متخصص از این روش برای کاهش چربی قسمت های مختلفی از بدن همچون پهلو، صورت، شکم، کمر، ران ها، باشن، بازوها، کشاله ران ها و قفسه سینه استفاده می کند. اگر از چاقی موضعی در قسمت های ذکر شده رنج می برید می توانید از لاغری با دستگاه استفاده نمایید.

با این روش غیر تهاجمی و ایمن می توانید چربی های اضافه در قسمت های مختلف بدن را از بین ببرید. با این کار با اعتماد به نفس بالاتری در جامعه حضور پیدا خواهید کرد. همچنین برای بهبود فرم و اندام خود از این طریق نیازی به پرداخت هزینه های بالا نیست. شما می توانید از بین روش های ذکر شده روش مناسب را جهت لاغری موضعی انتخاب نمایید.

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *