نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
بهترین برنامه ماشین لباسشویی

معرفی بهترین برنامه ماشین لباسشویی برای شستشو

افرادی که می خواهند بدانند چه برنامه ای در ماشین لباسشویی بهینه تر است و یا کدام برنامه برای شستشوی لباس رنگی بهتر است با ما همراه باشند. ما در اینجا قصد داریم بهترین برنامه ماشین لباسشویی را به شما معرفی کنیم. برای تعمیر لباسشویی و یا هزینه تعمیر لباسشویی میتوانید به سایت ثبت آگهی رایگان مراجعه فرمایید.

بهترین برنامه ماشین لباسشویی
بهترین برنامه ماشین لباسشویی

بهترین برنامه روزمره

معمولا لباس های روزمره ما از جنس الیاف مصنوعی و در رنگ های مختلف هستند. بهترین برنامه روزمره که برای 90 درصد شستشو ها کاربرد دارد برنامه synthetic با درجه 40 است. مدت زمان این برنامه 75 دقیقه است. این برنامه از نظر تعداد شستشو، آبکشی و خشک کردن برنامه کاملی به حساب می آید. شما می توانید در مخزن نرم کننده مایع نرم کننده بریزید. البته استفاده از مایع نرم کننده اختیاری است.

بهترین برنامه ماشین لباسشویی برای الیاف ظریف

برای شستشوی لباس های با الیاف حریر و ظریف می توان از برنامه های مختلفی استفاده کرد. اما بهترین برنامه برای شستشوی این جنس لباس ها برنامه Delicate با درجه 30 است. مدت زمان این برنامه 45 دقیقه می باشد. با استفاده از این برنامه هیچگونه آسیبی به لباس های شما وارد نخواهد شد.

بهترین برنامه برای الیاف خشن

برای شستشوی لباس های با جنس کتان، جین و یا لباس کار می توانید از برنامه Cotton با درجه آب 60 استفاده کنید. در اینصورت شستشو عالی را تجربه خواهید کرد.

برنامه شستشوی لباس های تیره (Dark Wash)

برنامه شستشوی لباس های تیره به گونه ای تنظیم شده است که کیفیت لباس ها را تحت تاثیر قرار ندهد. در واقع دمای این برنامه هیچگونه تغییری در رنگ لباس ها ایجاد نخواهد کرد. در بسیاری موارد رنگ لباس های تیره پس از شستشو به رنگ قرمز تبدیل می شود. حتی ممکن است شوره هایی بر روی لباس مشکی باقی بماند. با تنظیم برنامه لباسشویی برای شستشوی لباس تیره می توان از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری کرد. در این برنامه آب زیادی مصرف می شود. همچنین شستشو به آرامی انجام می گیرد. توصیه می کنیم برای شستشوی لباس های تیره به جای پودر از مایع لباسشویی استفاده کنید.

برنامه شستشوی متمرکز(intensive) بهترین برنامه ماشین لباسشویی

از برنامه شستشوی متمرکز می توان برای شستن لباس های کثیف و یا حتی معمولی استفاده کرد. روش این برنامه به این گونه است که ابتدا لباس ها را خیس و آبکشی می کند. این کار سبب از بین رفتن چرک های لباس می شود. با این برنامه لباسشویی می توانید تمامی لکه ها را از لباس ها پاک کنید. از این برنامه می توانید برای شستشوی بسیاری از لباس ها استفاده کنید. در واقع با انتخاب این برنامه لباس ها را بدون هیچ اشکالی شست و شو خواهید داد و بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

برنامه شستشوی لباس های ورزشی(Sports Wear)

این برنامه متناسب با انواع مختلف لباس های ورزشی تنظیم شده است. لباس های ورزشی از الیاف مصنوعی ساخته شده اند به همین دلیل خیلی زود بو می گیرند. در صورتیکه از برنامه مناسبی برای شستشوی لباس های ورزشی استفاده نشود پس از چند بار شستشو از بین می روند. برنامه ورزشی به عنوان بهترین برنامه ماشین لباسشویی ابتدا مقداری آب را جهت کاهش دما لباس اضافه می کند. سپس عمل شستشو و چرخش لباس ها را انجام می دهد.

برنامه شستشو ملحفه، پتو و …(Duvet)

برای شستشوی لباس هایی که از الیاف خاصی ساخته شده اند باید از این برنامه استفاده کرد. معمولا اغلب لباس های مخمل، ملحفه، پتو و … از الیاف مصنوعی تشکیل شده اند. در این برنامه درجه آب به چرخش و زمان خشک کردن متناسب با ضخامت پتو و … تنظیم می شود. میزان آب مورد استفاده در این برنامه زیاد است. به همین دلیل مدت زمان آبکشی طولانی می باشد.

برنامه شستشو آلرژیک (Sensitive) بهترین برنامه ماشین لباسشویی

این برنامه اهمیت زیادی به بهداشت افراد می دهد. افرادی که نسبت به مواد شوینده حساس هستند باید از این برنامه استفاده کنند. در این برنامه دمای شستشوی لباس ثابت است. به همین دلیل عوامل حساسیت زا از قبیل باکتری ها و میکروب ها به طور کامل از لباس پاک می شوند. معمولا در این برنامه از آب زیادی برای آبکشی استفاده می شود.

برنامه شستشوی لباس های ترکیبی (Mix)

این برنامه برای شستشوی همه لباس ها  کاربرد دارد. می توان گفت بهترین برنامه ماشین لباسشویی به حساب می آید. از این برنامه برای شستشوی انواع لباس ها اعم از مخمل، نازک، ضخیم و … استفاده می شود. می توان گفت این برنامه برای افرادی که از جنس لباس های خود مطلع نیستند بسیار مناسب است. البته این برنامه برای لباس های مجلسی مفید نیست.

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *