نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
سرویس پکیج

نگهداری و سرویس پکیج چه تاثیری در کارایی آن دارد؟

سرویس پکیج اگر به صورت منظم و دوره ای انجام شود کارایی و طول عمر آن به طور قابل توجهی افزایش می یابد. تعمیرکاران حرفه ای و متخصص بهترین گزینه جهت انجام این کار هستند. به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین کارها جهت حفظ سلامت دستگاه سرویس دوره ای پکیج است. با سرویس به موقع و دوره ای می توانید از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

اگر نیاز به تعمیرکار پکیج داشتی میتونین با کلیک بر لینک اشاره شده تماس بگیرد.

همشهریای تهرانی نیاز اگر نیاز به تعمیرکار پکیج در تهران نیاز داشتن میتونن به لینک اشاره شده کلیک فرمایند.

سرویس پکیج شامل چه مواردی می شود؟

بهتر است بدانید سرویس پکیج شامل یکسری موارد خاص می شود. در واقع متخصص در این مرحله اقدامات خاصی را انجام می دهد. پایش فشار آب یکی از این اقدامات مهم است. همچنین تعمیرکار عملکرد سیستم گرمایشی را با دقت خاصی مورد بررسی قرار می دهد. بررسی تنفس پکیج شامل دودکش و فن از دیگر اقدامات انجام شده توسط تعمیرکار است. متخصص در سرویس دوره ای دستگاه سیستم گردش آب را با دقت هواگیری می کند. همچنین در صورتی که پکیج دارای قطعه ای معیوب باشد تعمیرکار آن را تعویض می نماید.

اسید شویی پکیج دیواری نیز از دیگر اقداماتی است که توسط متخصص انجام می شود. تعمیرکار در این مرحله مشکل روشن نشدن پکیج را به خوبی بر طرف می سازد. همچنین تعمیرکار در صورت وجود ارورها در پکیج آنها را به خوبی رفع می کند. عیب یابی تخصصی پکیج، رفع مشکل شعله پکیج، رسوب زدایی و رفع مشکلات مربوط به سر و صدای پکیج از دیگر اقدامات انجام شده در سرویس پکیج است.

همشهریای تبریزی برای تماس با تعمیرکار پکیج در تبریز بروی لینک کلیک کنن.

آشنایی با نکات مهم جهت نگهداری پکیج دیواری

کنترل منظم و سرویس پکیج یکی از راه های اصولی و نگهداری از پکیج به شمار می آید. انتخاب یک محل مناسب برای نصب پکیج یکی از نکات مهم برای نگهداری از این دستگاه است. از دیگر نکات مهم جهت نگهداری پکیج دیواری کنترل فشار آن است. باید به صورت روزانه فشار پکیج را کنترل نمود. یک روش دیگر نگهداری اصولی از پکیج دیواری بررسی دودکش آن است. بررسی صافی و فیلترهای آب دستگاه نیز از دیگر روش های نگهداری اصولی پکیج می باشد. بهتر است هر دو یا سه ماه یکبار صافی و فیلترهای آب دستگاه را بررسی کنید. این کار مانع از تجمع رسوب ها در پشت صافی می شود.

یخ زدگی آب یکی از مشکلاتی است که عملکرد پکیج را دچار اختلال می سازد. وجود سیستم های ضد یخ زدگی بهترین راه به منظور نگهداری از پکیج دیواری است. از دیگر روش های نگهداری از این سیستم استفاده از کاورهای فلزی بر روی آن می باشد. این کار مانع از هدر رفتن انرژی شده و بازدهی پکیج را بالا می برد. همچنین وجود این کاورهای فلزی مانع از وارد شدن آسیب های فیزیکی به دستگاه می شود.

بهترین زمان انجام سرویس پکیچ

سرویس پکیج در صورتی که به صورت دوره ای و منظم انجام شود تاثیر بسزایی در کارایی و عملکرد دستگاه دارد. نباید سرویس دستگاه را تا زمان خرابی یا ایجاد مشکل در آن به تعویق انداخت. به تعویق انداختن زمان سرویس دوره ای علاوه بر افزایش هزینه ها باعث ایجاد مشکلات جدی در پکیج می شود. فاصله بین سرویس دوره‌ ای پکیج وابستگی بسیاری به عمر وسیله دارد. پکیج هایی که عمر آنها از پنج سال کمتر است باید هر شش ماه یک بار سرویس شوند. همچنین بهترین زمان جهت سرویس دوره ‌ای برای پکیج هایی با عمر بین پنج تا ۱۰ سال هر چهار ماه یک بار است.  برای سیستم هایی که عمر آنها بیش از ۱۰ سال است باید هر سه ماه یک بار سرویس دوره ‌ای را انجام دهید.

چرا باید پکیج را سرویس نمود؟

در کنار نگهداری اصولی باید هر چند وقت یک بار نسبت به سرویس پکیج به دست افراد متخصص اقدام نمایید. با انجام دادن این کار به دست تعمیرکاران مجرب و حرفه ای می توانید با خیال آسوده زمستانی گرم را تجربه کرد. با سرویس سالیانه هزینه‌ های آن نسبت به سرویس دوباره و تعمیر به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند. همچنین سرویس سالیانه پکیج تاثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر آن دارد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *