نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل

آشنایی با انواع مختلف پوشش سقف ویلا و مزیت های آنها

انواع سقف ویلا در انواع مختلفی تولید شده  و اهمیت بسیار زیادی در دوام و زیبایی ویلا دارد. بهتر است متناسب با سلیقه و شرایط جوی منطقه محل زندگی خود از بین مدل های مختلف پوشش مناسب را انتخاب نمایید. نیاز مردم بهترین سایت طراحی دکوراسیون داخلی.

انواع سقف ویلا
انواع سقف ویلا

آشنایی با انواع سقف ویلا

امروزه طراحان و معماران از انواع مختلف پوشش سقف ویلا استفاده می کنند. در این قسمت نگاهی بر این انواع مختلف خواهیم داشت.

آشنایی با انواع سقف ویلا تاپ تایل و تیکو: از دیگر پوشش های پیشرفته جهت ساخت سقف ویلا تاپ تایل و تیکو است. فولاد آغشته به زینک آلوم ماده اصلی تشکیل دهنده این نوع پوشش به شمار می آید. این پوشش در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت بسیار بالایی دارد. مقاومت تاپ تایل و تیکو ۷ برابر قوی تر از گالوانیزه می باشد. این پوشش وزن بسیار کمی داشته و بسیار ساده و آسان نصب می شود. از دیگر ویژگی های بارز این محصول این است که به عایق رطوبتی نیاز ندارد.

پوشش شینگل: یکی از رایج ترین پوشش ها جهت استفاده در سقف ویلا پوشش شینگل می باشد. استفاده از این پوشش می نمایی زیبا و فوق العاده را به  ویلا می بخشد. پوشش شینگل  به راحتی قابل نصب است. این محصول را می توانید در کمترین زمان ممکن نصب کنید.  وزن کم و مقاومت آن در برابر اشعه UV از دیگر مزیت های مهم این نوع پوشش سقف است. هزینه مناسب و مزایای ذکر شده موجب شده تا این پوشش در صدر لیست انتخاب افراد و معماران قرار بگیرد.

روف تایل: از دیگر پوشش های سقف ویلا می توان به پوشش روف تایل اشاره داشت. این پوشش به آزبست و آهک نیازی ندارد. همچنین روف تایل از سازگاری بالایی با محیط زیست برخوردار است. خاصیت ضد یخ زدگی و ضد جلبک از دیگر ویژگی های این محصول به شمار می آید. از دیگر خصوصیات این نوع پوشش می توان به مقاومت بالا در برابر زلزله، برف و طوفان، آتش سوزی، باد و باران اشاره کرد. همچنین این پوشش به راحتی و در کمترین زمان نصب می شود.

آشنایی با آندو ویلا به عنوان رایج ترین پوشش سقف ویلا

از دیگر پوشش های رایج جهت ساخت ویلا پوشش آندو ویلا  می باشد. این نوع پوشش نوعی الیاف طبیعی است که تحت حرارت و فشار زیاد تولید شده است. آندو ویلا در زمان نصب خطری را برای صاحبان ویلاها و نصابان به دنبال ندارد، زیرا به آزبست نیاز ندارد. از دیگر مزیت های مهم این نوع پوشش ضد رطوبت بودن آن است. با این ویژگی این پوشش خاصیت خود را در هر شرایط جوی به خوبی حفظ می کند. مقاومت در برابر انواع اسیدها و بازها از دیگر ویژگی های برجسته این نوع پوشش به شمار می آید. همچنین از دیگر ویژگی های برجسته پوشش آندو ویلا می توان به مقاومت آن در برابر عوامل بیولوژی مانند قارچ و کپک اشاره داشت. این ویژگی مانع از پوسیدگی پوشش می شود.

نگاهی بر پوشش دکرا

از دیگر سقف های ویلا می توان به پوشش دکرا اشاره کرد. این نوع سقف یکی از پیشرفته سقف های شیب دار است که مطابق با تکنولوژی روز دنیا در کشور نیوزیلند تولید می شود. امروزه طراحان از این نوع پوشش جهت ساخت آلاچیق و سقف ویلا استفاده می کنند. یکی از ویژگی های بارز این نوع پوشش این است که به عایق رطوبتی نیاز ندارد. مقاومت بالا در برابر طوفان، گردباد، باد و دانه های تگرگ از دیگر ویژگی های بارز این محصول به شمار می آید. این پوشش را می توانید در شیب 12۰ تا 90 درجه نصب کنید. عدم تغییر رنگ در اثر تابش نور خورشید نیز از دیگر خصوصیات بارز این محصول است. همچنین می توانید پوشش دکرا با سرعت بالایی نصب کنید.

آشنایی با پوشش پرچین

از دیگر پوشش های متداول انواع سقف ویلا می توان به پوشش پرچین اشاره داشت. این پوشش در برابر زلزله از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. با انتخاب این پوشش می توان به طور قابل توجهی در مصرف سازه های فلزی و بتون صرفه جویی کرد. مقاومت در برابر آتش سوزی از دیگر ویژگی های بارز این پوشش به شمار می آید. همچنین از دیگر خصوصیات بارز این محصول می توان به دوام رنگ بالا، تنوع در رنگ، مقاومت در برابر باران های شدید، مقاومت در برابر نور خورشید، مقاومت در برابر برف و تگرگ اشاره کرد.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *