نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
تزریق چربی

آشنایی با مزایا و کاربردهای مختلف تزریق چربی

 تزریق چربی یکی از روش های رایج جوان سازی و زیبایی پوست به شمار می آید. این روش به دلیل مزیت های بی نظیری که دارد با استقبال زیادی از سوی افراد مواجه شده است. متخصص زیبایی از این روش درمانی جهت رفع چین و چروک های صورت همچون خطوط افقی پیشانی، خط اخم و خطوط خنده استفاده می کند. نتیجه این روش به دلیل ماندگاری که دارد تا چندین سال قابل مشاهده است.

نیاز مردم بهترین سایت دایرکتوری برای ثبت آگهی دکتر پوست و مو در کشور.

 

مزایای تزریق چربی

تزریق چربی چه مزایایی دارد؟

بهتر است بدانید مزایای تزریق چربی مزایای بی نظیری را به دنبال دارد. در ادامه نگاهی بر برخی از این مزایا خواهیم داشت. این روش درمانی به نوعی باعث بهبود بافت پوست می شود. همچنین چربی به سرعت جذب نواحی تزریق شده می گردد.  از دیگر مزایای این روش می توان به جوانسازی منافذ پوستی اشاره کرد. همچنین زخم‌ ها و چاله ‌های ناشی از جوش و آکنه با این روش درمانی به خوبی محو می شود. دکتر زیبایی از این روش جهت اصلاح بدشکلی ‌ها و فرم صورت استفاده می کند. عدم نیاز بدن به ماده خارجی دیگر از دیگر مزایای این روش به شمار می آید. همچنین ماندگاری طولانی مدت از دیگر خصوصیات بارز این روش درمانی است.

تزریق چربی دارای ماندگاری بین ۳ تا ۵ سال می باشد. از آنجا که چربی طبیعی می باشد امکان تزریق آن به تمام نقاط بدن وجود دارد. همچنین انجام این کار از نظر اقتصادی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. از دیگر مزیت های این روش این است که تنها در یک جلسه قابل اجرا می باشد. افراد متقاضی بعد از انجام این کار به ظاهری زیبا و طبیعی دست پیدا می کنند. احتمال وقوع واکنش ‌های آلرژیک به ماده‌ خارجی در این روش کاهش می یابد، زیرا از چربی‌ های بدن فرد استفاده می ‌شود. این روش یک روش موثر و کم تهاجمی جهت جوان سازی پوست به شمار می آید. همچنین نتایج این روش ایمن، طبیعی و ماندگار است.

آشنایی با مراحل مختلف انجام این روش درمانی

تزریق چربی طی یکسری مراحل خاص و توسط متخصص زیبایی انجام می شود. استخراج چربی اولین مرحله انجام این روش درمانی است. در این مرحله دکتر متخصص با استفاده از دستگاه لیپوساکشن از شکم، ران و یا پهلو میزان چربی مورد نظر را استخراج می کند. در مرحله دوم چربی های استخراج شده با استفاده از دستگاه سانتریفوژ خالص می شوند. دستگاه سانتریفوژ به دلیل داشتن ویژگی گریز از مرکز ناخالصی ‌های موجود در چربی را جدا می سازد. بعد از انجام این کار چربی های خالص در سرنگ ‌های کوچک مخصوصی قرار داده می شوند. در آخرین مرحله نیز محل‌ های مورد نظر جهت تزریق چربی آماده می شوند. متخصص نیز این چربی ها را  به لایه‌های زیرین پوست تزریق می کند.

نگاهی بر کاربردهای مختلف تزریق چربی

امروزه دکتر زیبایی از تزریق چربی برای اهداف خاصی استفاده می کند. یکی از این اهداف پر کردن چین و چروک اطراف دهان و زیر بینی است. همچنین متخصص از این روش درمانی جهت برجسته ‌کردن گونه و چانه و حجم‌ دهی به لب‌ ها استفاده می کند. محو نمودن چاله‌ های ناشی از جوش و آکنه و زخم ‌ها از دیگر کاربردهای مهم این روش درمانی به شمار می آید. این روش بهترین گزینه جهت برطرف کردن افتادگی و شلی پوست در افراد سن بالا است. از دیگر کاربردهای مهم این روش درمانی می توان به جوانسازی پوست اشاره داشت. همچنین متخصص از چربی جهت بر طرف ساختن نواحی فرو رفته صورت همچون گودی زیر چشم و شقیقه ‌ها استفاده می کند. قبل از انجام این کار باید از متخصص و دکتر زیبایی مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

هزینه انجام این روش چقدر است؟

بهتر است بدانید نمی توان یک قیمت تزریق بوتاکس دقیق و مشخصی را برای تزریق چربی در نظر گرفت. زیرا همواره شاهد نوسان در قیمت دارو و تجهیزات پزشکی هستیم. هزینه این عمل با توجه به ماندگاری که دارد بسیار مناسب و به صرفه است. در حالت کلی هزینه این روش به عوامل و فاکتورهای متعددی همچون میزان تزریق و مدت عمل جراحی دارد. در صورتی که این روش به چندین بار تکرار نیاز داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *