نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
تشخیص تلویزیون ال جی اصل از فیک

روش تشخیص تلویزیون ال جی اصل از فیک

تشخیص تلویزیون ال جی اصل از فیک با دانستن یکسری نکات امکان پذیر می باشد. می توان گفت یکی از دغدغه های اصلی خریداران این است که در ازای پرداخت هزینه ای می کنند اصل جنس تحویل بگیرند. در اینجا قصد داریم شما را با برخی نکات مهم در خصوص تشخیص تلویزیون اصل ال جی بیشتر آشنا کنیم. در اینصورت خرید مطمئن تری را انجام خواهید داد و مانع از اتلاف هزینه خود خواهید شد.

روش تشخیص تلویزیون ال جی اصل از فیک
روش تشخیص تلویزیون ال جی اصل از فیک

سریال نامبر یک راه تشخیص تلویزیون ال جی اصلی از فیک

یکی از روش های آسان جهت تشخیص تلویزیون اصل سریال نامبر است. برای این منظور چند راه وجود دارد. در ادامه به موارد مهم می پردازیم.

اگر خدای نکرده تلویزیونتون نیاز به تعمیرکار تلویزیون داشت میتونین بروی لینک کلیک کنید.

استفاده از ریموت موسی ال جی

استفاده از ریموت موسی ال جی قابلیتی جذاب برای تشخیص اصالت کالا به حساب می آید. برای این کار باید 6 بار دکمه بی صدا (Mute) را بر روی ریموت موسی فشار دهید. در اینصورت اطلاعات اصلی تلویزیون بر روی صفحه ظاهر می شود. اما اگر دستگاه فیک باشد هیچ اطلاعاتی نمایش داده نمی شود.

مدل محصول در سایت و روی دستگاه

یکی دیگر از راه های تشخیص تلویزیون ال جی اصل از فیک این است که مشخصات دستگاه هم در سایت و هم روی کارتن بررسی شود. در صورتیکه مدل روی دستگاه در سایت با مدل روی کارتن یکسان باشد تلویزیون اصل است.

سریال نامبر روی کارتن و داخل تلویزیون یک راه تشخیص تلویزیون ال جی اصلی از فیک

در برخی موارد سریال نامبر روی کارتن و داخل تلویزیون با یکدیگر مغایرت دارند. توصیه می کنیم قبل از خرید تلویزیون به این نکته دقت داشته باشید. البته در برخی موارد افراد جعل فروش بسیار هوشمندانه عمل کرده و شماره مدل یکسانی بر روی کارتن و داخل تلویزیون می نویسند. بنابراین بررسی این مورد به تنهایی کافی نیست.

غلط املائی در کشور سازنده و سریال نامبر

یکی از روش‌های  بسیار ساده برای تشخیص تلویزیون ال جی اصل از فیک وجود غلط املائی در کشور سازنده و سریال نامبر است. در صورتیکه سریال نامبر جعلی باشد با سرچ آن هیچ چیزی در وب سایت رسمی پیدا نخواهید کرد.

تشخیص اصل یا فیک بودن تلویزیون با کمک امکانات هوشمند

بهتر است بدانید که فروشندگان جعلی به راحتی نمی توانند امکانات هوشمند را ماست مالی کنند. بنابراین با یک دقت می توان فیک یا اصل بودن دستگاه را تشخیص داد.

سیستم عامل اختصاصی ال‌جی

از سیستم عامل WebOS در تلویزیون های ال جی استفاده می کنند. بنابراین هر تلویزیون ال جی بدون این سیستم عامل تقلبی است. نیاز مردم بهترین سایت ثبت آگهی در تهران میباشد که اگر نیاز به تعمیر تلویزیون در تهران داشتین میتونین بروی لینک کلیک کنید.

بررسی ریموت کنترل

یکی از راه های تشخیص تلویزیون ال جی اصل از فیک بررسی ریموت کنترل دستگاه است. برند ال جی از ریموت کنتل های جادویی یا موسی استفاده می کند. در واقع این نوع ریموت ها قابلیت اسکرول کردن دارند. توجه داشته باشید که برند ال جی فقط یک ریموت کنترل دارد. بنابراین وجود دو ریموت کنترل نشان از تقلبی بودن دستگاه است.

نکا‌ت مهم ‌تشخیص ‌تلویزیون ال جی اصل از فیک

‌تا اینجا به برخی موارد جهت تشخیص تلویزیون ال جی اصلی از فیک اشاره کردیم. از آنجاییکه قیمت خرید تلویزیون بسیار زیاد است. شما باید قبل از خرید به یکسری نکات مهم توجه ویژه داشته باشید. در ادامه با اشاره به برخی نکات مهم می پردازیم تا شما بتوانید از خریدی مطمئن نهایت لذت را ببرید.

سایز تلویزیون

برندهای مختلف تلویزیون سایزبندی خاص خود را دارند. با دقت زیاد به این موضوع می توان به اصل یا فیک بودن تلویزیون پی برد. توجه داشته باشید که برخی برندهای تلویزیون در سایزخاصی تولید نمی شوند. برای مثال سایز تلویزیون های اولد ال جی 77 اینچ است. در واقع این نوع تلویزیون ها سایز 75 اینچ ندارند. بنابراین بررسی این موضوع به تشخیص اصل یا فیک بودن تلویزیون کمک شایانی می کند.

مقایسه کارتن جعلی و اصلی

تشخیص اصل یا فیک بودن تلویزیون از روی کارتن کمی سخت است. برای این منظور باید کارتن تلویزیون اصلی را در گوگل سرچ کنید. البته توجه داشته باشید که برند ال جی هر ساله تغییراتی در بسته بندی محصولات خود ایجاد می کند. به طور کلی بسته بندی محصولات تقلبی غیر حرفه ای و بی کیفیت است. بنابراین با کمی دقت و توجه می توان به راحتی به غیر اصل بودن کالا پی برد.

دقت در بررسی دفترچه راهنما

یکی از نکات مهم تشخیص تلویزیون ال جی اصل بررسی دفترچه راهنما است. توجه داشته باشید که دفترچه های راهنمای اصلی از کیفیت و رنگ بندی خوبی برخوردار هستند. در صورتیکه دفترچه همراه محصول بی کیفیت و بدون محتوا باشد باید در خرید محصول محتاطانه تر عمل کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *