نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
درب اتوماتیک

آشنایی با کاربرد و مزایای درب اتوماتیک

امروزه از درب اتوماتیک در بسیاری از ساختمان ها استفاده می شود. این نوع درب ها به عنوان ورودی دعوت کننده و قابل دسترس عمل می کنند. از طرفی امکان به روز کردن این نوع درب ها با هزینه مناسب وجود دارد. در ادامه به مزایا و کاربرد این نوع درب های برقی می پردازیم.

درب برقی چیست؟

درب اتوماتیک توسط حسگر داخلی و به طور خودکار باز و بسته می شود. حسگر باز شدن را کنترل می کند و سپس با دریافت سیگنال لحظه ای درب را به طور خودکار می بندد. حسگرها اینگونه عمل می کنند که با حس کردن حرکتی درب ها را به طور اتوماتیک باز و سپس می بندند. شرکت های تولیدی انواع مختلفی از درب های اتوماتیک را تولید و به بازار عرضه می کنند. این نوع درب ها با استفاده از تکنولوژی روز ساخته شده اند. بنابراین برای استفاده مکرر با سرعت باز شدن بالا بسیار مناسب هستند.

مزایای درب اتوماتیک

از مزایای درب اتوماتیک این است که دسترسی راحتی را برای همه ایجاد می کند. معمولا فشار دادن دستگیره یا چرخاندن آن و … به هنگام عبور و مرور آزار دهنده است. استفاده از این درب ها برای کودکان، افراد مسن، معلول به دلیل دسترسی راحت بهترین گزینه محسوب می شود. به همین دلیل اغلب ساختمان ها جهت دسترسی آسان از این نوع تجهیزات استفاده می کنند.

کاربرد درب برقی

درب اتوماتیک با ایجاد عبور و مرور راحت و آسان مورد توجه اغلب کاربران قرار گرفته است. استفاده از این نوع درب ها برای ساختمان های با حجم بالا بسیار مناسب می باشد. از طرفی در بخش بهداشت استفاده از درب های برقی به عنوان یک راه حل بهداشتی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، زیرا بازدیدکنندگان، بیماران، پزشکان و مراقبان نیازی به باز کردن دستی درها ندارند. این امر مانع از پخش عوامل بیماری زا می شود.

از دیگر کاربرد درب های برقی استفاده از آن ها در هتل ها است. می توان گفت یک ورودی راحت به عنوان اولین خوش آمد گویی به مهمانان بسیار اهمیت دارد. از طرفی کارکنان مهمان نواز به دلیل دسترسی خودکار به مناطق مختلف هتل وظایف خود را با خیال آسوده تری انجام می دهند. می توان گفت دسترسی، امنیت، بهداشت از مزایای مهم استفاده از درب برقی برای هتل ها به حساب می آید.

از دیگر کاربردهای درب اتوماتیک می توان به استفاده از آن ها در صنعت خرده فروشی اشاره کرد. استفاده از این نوع تجهیزات مشتریان را به کسب و کار هدایت می کند. در واقع این نوع درب ها در ایجاد نقطه دسترسی معتبر و راحت نقش موثری ایفا می کنند. استفاده از این نوع درب ها در کاهش مصرف انرژی بسیار موثر است. به عبارت دیگر تاثیرات سرما و گرمای بیرون را بر دمای داخلی به حداقل می رسانند. استفاده از درب برقی برای ساختمان های عمومی دیگر کاربرد این نوع تجهیزات است. در واقع این نوع تجهیزات به عنوان یک راه حل کارآمد و ایمن در ساختمان های عمومی با حجم ورودی بالا بسیار پرکاربرد هستند.

نصب درب برقی

یکی از دغدغه های کاربران نصب درب اتوماتیک است. نصب اصولی درب برقی تاثیر بسیار زیادی بر طول عمر و دوام آن دارد. از طرفی سبب زیبایی بصری محل نصب می شود. نصب درب های برقی نیازمند دانستن چند اصل اولیه است. درب های اتوماتیک وزن زیادی دارند، بنابراین امکان نصب آن ها بر روی دیوارهای کاذب وجود ندارد. نکته دیگر توجه به ابعاد محل نصب است. در برخی موارد به دلیل کمبود فضا باید بخش از محل نصب کنده شود. از دیگر نکات مهم موقع نصب درب برقی توجه به سرعت نصب و تمیزکاری بعد از آن است. شما باید از نیروهای مجرب و ماهر برای نصب درب های اتوماتیک کمک بگیرید. در غیر اینصورت متوجه ضررهای هنگفتی خواهید شد.

قیمت درب اتوماتیک

شرکت های تولیدی برای ساخت درب های اتوماتیک از فناوری های پیچیده ای استفاده می کنند. با توجه به متریال مورد استفاده و کیفیت ساخت قیمت درب های اتوماتیک متفاوت است. هر چقدر کیفیت ساخت درب برقی بیشتر باشد قیمت آن هم گران تر خواهد بود. شما برای خرید محصول با کیفیت می توانید به شرکت های تولیدی معتبر مراجعه کنید. توصیه می کنیم قبل از سفارش درب اتوماتیک از قیمت روز آن مطلع شوید. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناسان مجرب در بخش فروش ارتباط برقرار کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *