نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل
نیاز مردم - ثبت آگهی رایگان درگوگل

آشنایی با مزیت های بی نظیر صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ یکی از روش های نوین و گسترده جهت ترمیم و رفع فرورفتگی های بدنه خودرو است. با انتخاب این روش می توانید به طور قابل توجهی در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایید. همچنین این روش هیچ گونه آسیب و صدمه ای به رنگ خودرو وارد نمی کند. در واقع شما بدون تغییر رنگ می توانید آسیب و فرورفتگی های خودروی خود را ترمیم نمایید.این کار توسط تعمیرکار خودرو در نیاز مردم صورت میگرد.

صافکاری بدون رنگ
صافکاری بدون رنگ

آشنایی با مزیت های صافکاری بدون رنگ

بهتر است بدانید استفاده از صافکاری بدون رنگ از مزیت های بسیاری برخوردار می باشد. این مزیت ها منجر شده است تا این روش همواره در صدر لیست تعمیرکاران و صاحبان خودرو قرار بگیرد. بد نیست در ادامه نگاهی مختصر به برخی از این مزیت ها داشته باشیم.

نداشتن نگرانی از تطبیق رنگ: یکی از مزیت های بارز استفاده از صافکاری بدون رنگ نداشتن نگرانی از تطبیق رنگ می باشد. از آنجا که در این روش خلاف روش های سنتی از رنگ استفاده نمی شود، عدم تطبیق رنگ وجود نخواهد داشت.

هزینه مناسب و به صرفه: از دیگر مزیت های مهم این روش می توان به هزینه مناسب و به صرفه اشاره داشت. با استفاده از این روش با کمترین هزینه و بدون نیاز به رنگ می توانید خودروی خود را تعمیر کنید. در واقع تعمیرکاران حرفه ای و مجرب با کمک این روش می توانند با صرفه جویی حداقل 60 درصدی در هزینه‌ ها بدنه خودرو را به شکل اولیه درآورند. بهتر است بدانید هزینه انجام این روش در مقایسه با رنگ آمیزی سنتی بسیار کمتر می باشد. استفاده از صافکاری بدون رنگ از نظر اقتصادی بسیار مناسب و به صرفه است.

نگاهی بر دیگر مزیت های استفاده از این روش

علاوه بر موارد ذکر شده استفاده از صافکاری بدون رنگ یا صافکاری pdr مزیت های دیگری نیز به دنبال دارد. در ادامه نگاهی بر این مزایا خواهیم داشت.

صرفه جویی در زمان: علاوه بر مزیت های ذکر شده استفاده از این روش به طور قابل توجهی باعث صرفه جویی در زمان می شود. این روش برای اجرا به زمان کمی نیاز دارد. در واقع یک تعمیرکار حرفه ای قادر است در کمترین زمان ممکن خودروی آسیب دیده را در کمترین زمان ممکن ترمیم و تعمیر نماید. صافکاری بدون رنگ در مقایسه با دیگر روش ها با سرعت بسیار بالایی انجام می شود. اگر این روش را برای تعمیر خودروی خود انتخاب کنید می توانید به طور قابل توجهی در زمان و انرژی صرفه جویی کنید. روش های سنتی و صافکاری با رنگ در اغلب موارد برای اجرا به چندین روز نیاز دارند.

از دیگر مزیت های استفاده از این روش می توان به باز نکردن قطعات خودرو در اغلب مواقع اشاره داشت. همچنین با انتخاب این روش  از برش دادن قطعات دوبل خودرو جلوگیری می شود. عدم آسیب به رنگ خودرو از دیگر مزایای مهم و بی نظیر این روش صافکاری به شمار می آید. همچنین با استفاده از این روش دیگر شاهد هیچ گونه اثر خوردگی بر روی خودروی خود نخواهید بود.

صافکاری بدون رنگ و جلوگیری از کاهش قیمت خودرو

یکی از مزایای مهم صافکاری pdr جلوگیری از کاهش قیمت خودرو  است. بهتر است بدانید هرگونه آسیب و صدمه به خودرو اگر به صورت اصولی برطرف نشود، کاهش ارزش خودرو را به دنبال دارد. با استفاده از این روش صافکاری می توانید آسیب یا تورفتگی ماشین را به بهترین شکل تعمیر نمایید. در واقع در این روش صافکاری فرورفتگی های ایجاد شده بدون آنکه مشخص باشند و یا به رنگ ماشین آسیب برساند، تعمیر می شوند.  با استفاده از این روش دیگر نیازی به عوض کردن قطعه فابریک نخواهید داشت، زیرا قطعات آسیب دیده ماشین بدون رنگ تعمیر می شوند. در واقع تعمیرکار حرفه ای با استفاده از صافکاری بدون رنگ قادر است بین ۸۰ تا ۹۰ درصد تو رفتگی های ماشین را از بین ببرد. این امر منجر به کاهش قیمت خودرو نمی شود.

آشنایی با عوامل موثر بر هزینه این روش صافکاری

هزینه صافکاری pdr را نمی توان به صورت قطعی تعیین نمود، زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد. شدت و نوع آسیب یکی از این عوامل مهم و تاثیرگذار به شمار می آید. تجربه و مهارت صافکار نیز از دیگر فاکتورهای تعیین کننده قیمت این روش صافکاری است. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت این نوع صافکاری تعمیرگاه محل تعمیر می باشد. در حالت کلی هزینه صافکاری بدون رنگ در مقایسه با روش سنتی و صافکاری با رنگ بسیار مناسب و به صرفه است.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *